Lag og treningstider 2016-2017

Pirates 1 (senior menn)

Hovedtrener: Anthony Collins
Tlf. 920 51 069
E-post: anthony@pirates.no
Mandag 20.00 – 22.00, Idda Arena
Onsdag 20.00 – 22.00, Idda Arena

Pirates 2 (senior menn)

Rekrutteringslag junior -> senior
Hovedtrener: Christer Johannesen
Tlf. 906 02 380
E-post: christer@pirates.no
Trener sammen med U19

Pirates old boys

Tirsdag 20.00 – 22.00, Vågsbygdhallen

U10 Jenter

(Spillere født 2007-2008)
Trener 1: Igor Ruzic
Tlf. 971 59 347
E-post: igor@pirates.no
Trener 2: Arne Roger Janse
Tlf. 913 85 544
E-post: arne.roger@pirates.no
Mandag 16.30 – 17.30, Vågsbygdhallen
Torsdag 16.30 – 17.30, Vågsbygdhallen

U12–U14 Jenter

(Spillere født 2003-2006)
Hovedtrener: Eira Stirling
Tlf. 479 07 889
E-post: eira@pirates
Mandag 17.30 – 19.00, Vågsbygdhallen
Torsdag 17.30 – 19.00, Vågsbygdhallen

U18 Jenter

(Spillere født 1999-2001)
Hovedtrener: Eira Stirling
Tlf. 479 07 889
E-post: eira@pirates.no
Onsdag 19.00 – 20.30, Vågsbygdhallen
Fredag 18.00 – 20.00, Vågsbygdhallen

U10 Gutter

(Spillere født 2007-2008)
Hovedtrener: Kåre Vangen
Tlf. 913 73 786
E-post: kaare@pirates.no
Assistenttrener: Jonas Kvinlaug
Tlf. 962 29 914
E-post: jonas@pirates.no
Mandag 16.30 – 17.30, Vågsbygdhallen
Torsdag 16.30 – 17.30, Vågsbygdhallen

U12 Gutter

(Spillere født 2005-2006)
Hovedtrener: Arne Roger Janse
Tlf. 913 85 544
E-post: arne.roger@pirates.no
Assistenttrener: Jonas Kvinlaug
Tlf. 962 29 914
E-post: jonas@pirates.no
Foreldrekontakt: Åse Skrindo
Tlf. 932 42 708
E-post: asebs@hotmail.com
Mandag 17.30 – 19.00, Vågsbygdhallen
Torsdag 17.30 – 19.00, Vågsbygdhallen

U14 Gutter

(Spillere født 2003-2004)
Hovedtrener: Igor Ruzic
Tlf. 971 59 347
E-post: igor@pirates.no
Assistenttrener: Hans Daniel Sæther (Hansi)
Tlf. 928 60 556
E-post: hansi@pirates.no
Mandag 17.00 – 19.00, Vågsbygdhallen
Torsdag 17.00 – 19.00, Vågsbygdhallen

U16 Gutter

(Spillere født 2001-2002)
Hovedtrener: Vuk Milanovic
Tlf. 900 46 227
E-post: vuk@pirates.no
Onsdag 20.30 – 22.00, Vågsbygdhallen
Fredag 18.00 – 20.00, Vågsbygdhallen

U19 Gutter

(Spillere født t.o.m 1998)
Hovedtrener: Christer Johannesen
Tlf. 906 02 380
E-post: christer@pirates.no
Tirsdag 20.30 – 22.00, Idda Arena
Fredag 18.00 – 20.00, Idda Arena

Her finner du hallene:

Vågsbygdhallen, klikk her for kart.
Idda Arena, klikk her for kart.