Lag og treningstider 2019-2020

Med mindre det enkelte lags trener gir beskjed om noe annet, så er hallene stengt i skoleferiene.

Pirates Senior (førstelag)

Mandag: 20:00 - 22:00, Idda Arena
Tirsdag: 20:30 - 22:00, Idda Arena

Trenerlag:

Anthony Collins
Tlf. 920 51 069
E-post: anthony@pirates.no

Christer Johannesen
Tlf. 906 02 380
E-post: christer@pirates.no

Pirates Senior (øvrig)

Fredag: 18:00 - 20:00, Vågsbygdhallen

U17 Gutter

(Spillere født 2003-2004)
Tirsdag: 20:00 - 22:00, Vågsbygdhallen
Onsdag: 20:30 - 22:00, Vågsbygdhallen
Torsdag: 20:00 - 22:00, Hellemyrhallen

Trenerlag:

Igor Ruzic
Tlf. 971 59 347
E-post: igor@pirates.no

Hans Daniel Sæther
Tlf. 928 60 556
E-post: hansi@pirates.no


U15 Gutter

(Spillere født 2005)
Mandag: 17:00 - 19:00, Vågsbygdhallen
Tirsdag: 20:00 - 22:00*, Vågsbygdhallen
Torsdag: 17:00 - 19:00, Vågsbygdhallen

Trenerlag:

Vuk Milanovic
Tlf. 900 46 227
E-post: vuk@pirates.no

Anders Ham
Tlf. 947 81 777
E-post: anders@pirates.no

* Kun for spillere som skal til Danmark.

U15 Jenter

(Spillere født 2005-2006)
Onsdag: 19:00 - 20:30, Vågsbygdhallen
Fredag: 18:30 - 20:00, Idda Arena

Trenerlag:

Matias Smørvik
Tlf. 911 45 962
E-post: matias@pirates.no

Kari Hegtun
Tlf. 950 07 532
E-post: kari@pirates.no


U14 Gutter

(Spillere født 2006-2007)
Onsdag: 19:00 - 20:30, Vågsbygdhallen
Fredag: 17:00 - 18:30, Idda Arena

Trenerlag:

Helge Ramstad
Tlf. 400 64 538
E-post: helge@pirates.no


U12 MIX (Jenter og gutter)

(Spillere født 2008-2009)
Mandag: 17:45 - 19:00, Vågsbygdhallen
Torsdag: 17:45 - 19:00, Vågsbygdhallen

Trenerlag:

Arnstein Johannesen
Tlf. 970 00 833
E-post: arnstein@pirates.no


U10 MIX (Jenter og gutter)

(Spillere født 2010-2012)
Mandag: 16:30 - 17:45, Vågsbygdhallen
Torsdag: 16:30 - 17:45, Vågsbygdhallen

Trenerlag:

Kåre Vangen
Tlf. 913 73 786
E-post: kaare@pirates.no


Her finner du hallene:

Hellemyr flerbrukshall
Idda Arena
Vågsbygdhallen