Lag og treningstider 2018-2019

Med mindre det enkelte lags trener gir beskjed om noe annet, så er hallene stengt i skoleferiene.

Pirates 1 (Senior menn)

Mandag: 20:00 - 22:00, Idda Arena
Torsdag: 20:30 - 22:00, Hellemyrhallen

Trenerlag:

Anthony Collins
Tlf. 920 51 069
E-post: anthony@pirates.no

Christer Johannesen
Tlf. 906 02 380
E-post: christer@pirates.no


Pirates 2 (U19 Gutter)

Rekrutteringslag junior -> senior (Spillere født t.o.m 2000)
Tirsdag: 20:00 - 21:30, Idda Arena
Onsdag: 20:30 - 22:00, Vågsbygdhallen
Fredag: 18:30 - 20:00, Idda Arena

Trenerlag:

Vuk Milanovic
Tlf. 900 46 227
E-post: vuk@pirates.no


Pirates old boys

Tirsdag: 20:00 - 22:00, Vågsbygdhallen

Trenerlag:

Anthony Collins
Tlf. 920 51 069
E-post: anthony@pirates.no


U10 Jenter

(Spillere født 2009-2010)
Mandag: 16:30 - 17:45, Vågsbygdhallen
Torsdag: 16:30 - 17:45, Vågsbygdhallen

Trenerlag:

Kåre Vangen
Tlf. 913 73 786
E-post: kaare@pirates.no


U12 Jenter

(Spillere født 2007-2008)
Mandag: 17:45 - 19:00, Vågsbygdhallen
Torsdag: 17:45 - 19:00, Vågsbygdhallen

Trenerlag:

Eirik Wikerøy
Tlf. 452 80 730
E-post: eirik@pirates.no

U10 Gutter

(Spillere født 2009-2010)
Mandag: 16:30 - 17:45, Vågsbygdhallen
Torsdag: 16:30 - 17:45, Vågsbygdhallen

Trenerlag:

Kåre Vangen
Tlf. 913 73 786
E-post: kaare@pirates.no


U12 Gutter

(Spillere født 2007-2008)
Mandag: 17:45 - 19:00, Vågsbygdhallen
Torsdag: 17:45 - 19:00, Vågsbygdhallen

Trenerlag:

Eirik Wikerøy
Tlf. 452 80 730
E-post: eirik@pirates.no


U14 Gutter

(Spillere født 2005-2006)
Onsdag: 19:00 - 20:30, Vågsbygdhallen
Fredag: 17:00 - 18:30, Idda Arena

Trenerlag:

Igor Ruzic
Tlf. 971 59 347
E-post: igor@pirates.no

Hans Daniel Sæther
Tlf. 928 60 556
E-post: hansi@pirates.no


U16 Gutter

(Spillere født 2003-2004)
Mandag: 17:00 - 19:00, Vågsbygdhallen
Torsdag: 17:00 - 19:00, Vågsbygdhallen

Trenerlag:

Igor Ruzic
Tlf. 971 59 347
E-post: igor@pirates.no

Hans Daniel Sæther
Tlf. 928 60 556
E-post: hansi@pirates.no

Vuk Milanovic
Tlf. 900 46 227
E-post: vuk@pirates.no


Her finner du hallene:

Hellemyr flerbrukshall
Idda Arena
Vågsbygdhallen